KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9445235
nr 944 5235
Agneta Gussander
(f. 1949), Sverige
Blandteknik, Agneta Gussander (f. 1949), Näckrosor, signerad. 1989, 56x98
Agneta Gussander, svensk målare född 1949.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 februari 2015
kl 18:50:18
500 kr
600 kr